PBC23SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC23SAAN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC23SAAN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL STR 23POS
Podatkovni listi: 1.PBC23SAAN.pdf2.PBC23SAAN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBC23SAAN
Številka dela PBC23SAAN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 23POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73455 pcs Podatkovni list 1.PBC23SAAN.pdf2.PBC23SAAN.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.450" (11.43mm) Druga imena S1011E-23
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 23
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 23 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)