PBC30SACN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC30SACN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC30SACN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL STR 30POS
Podatkovni listi: 1.PBC30SACN.pdf2.PBC30SACN.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBC30SACN
Številka dela PBC30SACN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 30POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69089 pcs Podatkovni list 1.PBC30SACN.pdf2.PBC30SACN.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.320" (8.13mm) Druga imena S1031E-30
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število pozicij 30 Število stikov 100µin (2.54µm)
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca PBC30SACN
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije 0.650" (16.51mm) Lastnosti -
Razširjen opis 30 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 30POS
Trenutna ocena 3A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.230" (5.84mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT) Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec 10µin (0.25µm) Stik s koncem - parjenje 0.100" (2.54mm)