PBC36SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC36SBAN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC36SBAN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL R/A 36POS
Podatkovni listi: PBC36SBAN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBC36SBAN
Številka dela PBC36SBAN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL R/A 36POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85471 pcs Podatkovni list PBC36SBAN.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena S1111E-36
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 36
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.140" (3.56mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.100" (2.54mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm)