PBC36SFDN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC36SFDN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC36SFDN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS
Podatkovni listi: 1.PBC36SFDN.pdf2.PBC36SFDN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBC36SFDN
Številka dela PBC36SFDN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53450 pcs Podatkovni list 1.PBC36SFDN.pdf2.PBC36SFDN.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.838" (21.29mm) Druga imena S1241E-36
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 36
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.420" (10.67mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)