PCC36SFAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PCC36SFAN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCC36SFAN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER 36POS.100 SINGLE
Podatkovni listi: 1.PCC36SFAN.pdf2.PCC36SFAN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCC36SFAN
Številka dela PCC36SFAN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER 36POS.100 SINGLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37113 pcs Podatkovni list 1.PCC36SFAN.pdf2.PCC36SFAN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.538" (13.67mm) delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)