PREC022SBBN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC022SBBN-M71RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PREC022SBBN-M71RC
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL R/A 22POS
Podatkovni listi: PREC022SBBN-M71RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PREC022SBBN-M71RC
Številka dela PREC022SBBN-M71RC Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100" SNGL R/A 22POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5628 pcs Podatkovni list PREC022SBBN-M71RC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk