PREC040SAAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC040SAAN-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PREC040SAAN-RC
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 40POS
Podatkovni listi: PREC040SAAN-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PREC040SAAN-RC
Številka dela PREC040SAAN-RC Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 40POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239183 pcs Podatkovni list PREC040SAAN-RC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.448" (11.39mm) Druga imena PREC040SAANRC