PRPC011SAAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC011SAAN-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRPC011SAAN-RC
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 11POS
Podatkovni listi: PRPC011SAAN-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRPC011SAAN-RC
Številka dela PRPC011SAAN-RC Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 11POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 465362 pcs Podatkovni list PRPC011SAAN-RC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk