PRPC024SBAN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC024SBAN-M71RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRPC024SBAN-M71RC
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL R/A 24POS
Podatkovni listi: PRPC024SBAN-M71RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRPC024SBAN-M71RC
Številka dela PRPC024SBAN-M71RC Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100" SNGL R/A 24POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 193590 pcs Podatkovni list PRPC024SBAN-M71RC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk