PRPC034SBCN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC034SBCN-M71RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRPC034SBCN-M71RC
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL R/A 34POS
Podatkovni listi: PRPC034SBCN-M71RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRPC034SBCN-M71RC
Številka dela PRPC034SBCN-M71RC Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100" SNGL R/A 34POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116301 pcs Podatkovni list PRPC034SBCN-M71RC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk