PTC17SBBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PTC17SBBN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTC17SBBN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS
Podatkovni listi: PTC17SBBN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PTC17SBBN
Številka dela PTC17SBBN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5793 pcs Podatkovni list PTC17SBBN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena S1122-17
delovna temperatura - Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 17
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Thermoplastic, Polyester Višina izolacije 0.140" (3.56mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 17 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.230" (5.84mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)