PXC19SFBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PXC19SFBN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PXC19SFBN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER 19POS .100 SGL
Podatkovni listi: PXC19SFBN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PXC19SFBN
Številka dela PXC19SFBN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER 19POS .100 SGL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5631 pcs Podatkovni list PXC19SFBN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.638" (16.21mm) Druga imena S1073-19
delovna temperatura - Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 19
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Thermoplastic, Polyester Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.220" (5.58mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)