PZC21SZAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PZC21SZAN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PZC21SZAN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER 21POS .100 SGL
Podatkovni listi: PZC21SZAN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PZC21SZAN
Številka dela PZC21SZAN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER 21POS .100 SGL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5860 pcs Podatkovni list PZC21SZAN.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.340" (8.64mm) Druga imena S1083-21
delovna temperatura - Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 21
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Thermoplastic, Polyester Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 21 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)