PZC30SFEN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PZC30SFEN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PZC30SFEN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER .100 SINGL STR 30POS
Podatkovni listi: PZC30SFEN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PZC30SFEN
Številka dela PZC30SFEN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 30POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4996 pcs Podatkovni list PZC30SFEN.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.938" (23.83mm) Druga imena S1251-30
delovna temperatura - Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Thermoplastic, Polyester Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.520" (13.21mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)