RBC12DRYS-S93
pregled izdelka
Številka dela: RBC12DRYS-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Podatkovni listi: RBC12DRYS-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RBC12DRYS-S93
Številka dela RBC12DRYS-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13422 pcs Podatkovni list RBC12DRYS-S93.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Prekinitev Solder
Smerno usmerjanje Full Bellows Velikost školjke, MIL Dual
Serija - RoHS Status Tray
Resolucija Non Specified - Dual Edge Preberite 12
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 24 Število vodnikov 0.100" (2.54mm)
Tip montaže Through Hole Številka izdelka proizvajalca RBC12DRYS-S93
Raven, razred Polyphenylene Sulfide (PPS) Frekvenca - maks Female
Flange Feature 0.093" (2.36mm) Lastnosti -
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 Trenutna ocena (na stike) Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia