RBC18DRYS-S93
pregled izdelka
Številka dela: RBC18DRYS-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
Podatkovni listi: RBC18DRYS-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RBC18DRYS-S93
Številka dela RBC18DRYS-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12841 pcs Podatkovni list RBC18DRYS-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 18
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Green Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)