RBC31HETN
pregled izdelka
Številka dela: RBC31HETN
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije RBC31HETN
Številka dela RBC31HETN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15570 pcs Podatkovni list
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Prekinitev Solder
Smerno usmerjanje Cantilever Velikost školjke, MIL Single
Serija - RoHS Status Tray
Resolucija Non Specified - Dual Edge Preberite -
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število pozicij 31 Število vodnikov 0.100" (2.54mm)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RBC31HETN Raven, razred Polyphenylene Sulfide (PPS)
Frekvenca - maks Female Flange Feature 0.062" (1.57mm)
Lastnosti - Opis CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100