RCC18HETI
pregled izdelka
Številka dela: RCC18HETI
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 18POS 0.100
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije RCC18HETI
Številka dela RCC18HETI Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 18POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19164 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Single Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število pozicij / Bay / Row -
Število pozicij 18 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS)
Spol Female Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Lastnosti - Vrsta kontakta Cantilever
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva -
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.062" (1.57mm)