RCC60DREH-S93
pregled izdelka
Številka dela: RCC60DREH-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Podatkovni listi: RCC60DREH-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCC60DREH-S93
Številka dela RCC60DREH-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7047 pcs Podatkovni list RCC60DREH-S93.pdf
Prekinitev Solder Eyelet(s) Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 60
Število pozicij 120 Tip montaže Panel Mount
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)