RMC40DRTI-S93
pregled izdelka
Številka dela: RMC40DRTI-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Podatkovni listi: RMC40DRTI-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMC40DRTI-S93
Številka dela RMC40DRTI-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5789 pcs Podatkovni list RMC40DRTI-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row 40
Število pozicij 80 Tip montaže Through Hole
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RMC40DRTH-S93
RMC40DRTH-S93
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Na zalogi: 4779 pcs
Prenesi: RMC40DRTH-S93.pdf
RFQ
RMC40DRTI-S734
RMC40DRTI-S734
Na zalogi: 5723 pcs
Prenesi: RMC40DRTI-S734.pdf
RFQ
RMC40DRTI
RMC40DRTI