RMC44DRYN-S93
pregled izdelka
Številka dela: RMC44DRYN-S93
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Podatkovni listi: RMC44DRYN-S93.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMC44DRYN-S93
Številka dela RMC44DRYN-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5077 pcs Podatkovni list RMC44DRYN-S93.pdf
Prekinitev Solder Serija -
Preberite Dual Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Flange Feature - Lastnosti -
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)