SFM210-LPPE-D26-ST-BK
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFM210-LPPE-D26-ST-BK
Proizvajalec / znamka: Sullins Connector Solutions
Opis izdelka CONN HEADER 1MM 52POS
Podatkovni listi: 1.SFM210-LPPE-D26-ST-BK.pdf2.SFM210-LPPE-D26-ST-BK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFM210-LPPE-D26-ST-BK
Številka dela SFM210-LPPE-D26-ST-BK Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER 1MM 52POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21389 pcs Podatkovni list 1.SFM210-LPPE-D26-ST-BK.pdf2.SFM210-LPPE-D26-ST-BK.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija SFM210
Razmik med vrsticami - parjenje 0.039" (1.00mm) Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tray delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 52 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Višina izolacije 0.083" (2.10mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 52 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.094" (2.40mm) Stik s fino debelino - post Flash