0410CDMCCDS-1R5MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0410CDMCCDS-1R5MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 3.2A 82MOHM SMD
Podatkovni listi: 0410CDMCCDS-1R5MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0410CDMCCDS-1R5MC
Številka dela 0410CDMCCDS-1R5MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.5UH 3.2A 82MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 184399 pcs Podatkovni list 0410CDMCCDS-1R5MC.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Ščitenje Shielded Serija 0410CDMCC/DS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-2518-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 1.5µH Shielded Molded Inductor 3.2A 82 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 82 mOhm Max Trenutna ocena 3.2A
Tok - nasičenost 3.4A