0412CDMCDS-1R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
0412CDMCDS-1R0MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0412CDMCDS-1R0MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1UH 4.5A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi: 0412CDMCDS-1R0MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0412CDMCDS-1R0MC
Številka dela 0412CDMCDS-1R0MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1UH 4.5A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5458 pcs Podatkovni list 0412CDMCDS-1R0MC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Ščitenje Shielded Serija 0412CDMC/DS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0412CDMCDS1R0MC
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 40 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm
Trenutna ocena 2.8A Tok - nasičenost 6.2A