0530CDMCCDS-1R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0530CDMCCDS-1R0MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1UH 9.4A 14 MOHM
Podatkovni listi: 0530CDMCCDS-1R0MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0530CDMCCDS-1R0MC
Številka dela 0530CDMCCDS-1R0MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1UH 9.4A 14 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185154 pcs Podatkovni list 0530CDMCCDS-1R0MC.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija 0530CDMC/DS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0530CDMCCDS-1R0MC-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Shielded Molded Inductor 9.4A 14 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 14 mOhm Max Trenutna ocena 9.4A
Tok - nasičenost 12A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0530CDMCCDS-1R2MC
0530CDMCCDS-1R2MC
Proizvajalci: Sumida Corporation
Opis: FIXED IND 1.2UH 8.7A 16 MOHM