13324-T087
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 13324-T087
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka XFRMR
Podatkovni listi: 13324-T087.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 13324-T087
Številka dela 13324-T087 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis XFRMR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40266 pcs Podatkovni list 13324-T087.pdf
Napetost - primarna 36 ~ 75V Napetost - izolacija 1500Vrms
Napetost - pomožna - Tip -
Style - Velikost / dimenzija 0.591" L x 0.531" W (15.00mm x 13.50mm)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 308-2398-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Namerjeni čipov - Induktivnost @ Frekvenca 40µH @ 100kHz
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Pogostost -
Odtis 0.709" L x 0.531" W (18.00mm x 13.50mm) Proizvajalec čipov -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
13324-T086
13324-T086
Proizvajalci: Sumida Corporation
Opis: XFRMR
Na zalogi: 32723 pcs
Prenesi: 13324-T086.pdf
RFQ
13325
Proizvajalci: Desco
Opis: BAG SHLD MET-OUT ZIP 18X24
Na zalogi: 57343 pcs
Prenesi: 13325.pdf
RFQ
1332A
1332A
Proizvajalci: Global Specialties
Opis: DC POWER SUPPLY 0-32V 5A
Prenesi: 1332A.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: LMFS 5.00/23/90 3.5SN OR BX
Prenesi:
1333
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: TOOL
Prenesi:
Proizvajalci: 3M
Opis: DISC PAD FACE PLATE 4-1/2"
Prenesi: 13325.pdf
13324-T084
13324-T084
Opis: XFRMR
Prenesi: 13324-T084.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: LMFS 5.00/24/90 3.5SN OR BX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: COAXICON R F N SERIES
1332A 0031000
1332A 0031000