CD30D22HF-220MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD30D22HF-220MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD30D22HF-220MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 22UH 660MA 643 MOHM
Podatkovni listi: 1.CD30D22HF-220MC.pdf2.CD30D22HF-220MC.pdf3.CD30D22HF-220MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD30D22HF-220MC
Številka dela CD30D22HF-220MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 22UH 660MA 643 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.118" W (3.50mm x 3.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CD30D22
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 643 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 643 mOhm Max Trenutna ocena 660mA
Tok - nasičenost 690mA