CDC5D20NP-821KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDC5D20NP-821KC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 820UH 105MA 11 OHM SMD
Podatkovni listi: CDC5D20NP-821KC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDC5D20NP-821KC
Številka dela CDC5D20NP-821KC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 820UH 105MA 11 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130493 pcs Podatkovni list CDC5D20NP-821KC.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija CDC5D20
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 820µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 820µH Unshielded Inductor 105mA 11 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Trenutna ocena 105mA