CDC5D23BNP-680KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDC5D23BNP-680KC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 410MA 715 MOHM
Podatkovni listi: CDC5D23BNP-680KC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDC5D23BNP-680KC
Številka dela CDC5D23BNP-680KC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 410MA 715 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176268 pcs Podatkovni list CDC5D23BNP-680KC.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija CDC5D23B
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Unshielded Inductor 410mA 715 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 715 mOhm Max Trenutna ocena 410mA