CDEP105-1R2MC-32
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDEP105-1R2MC-32
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 9A 7.5 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDEP105-1R2MC-32.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDEP105-1R2MC-32
Številka dela CDEP105-1R2MC-32 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.2UH 9A 7.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5602 pcs Podatkovni list CDEP105-1R2MC-32.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDEP105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 9A 7.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.5 mOhm Max Trenutna ocena 9A
Tok - nasičenost 21A