CDEP105-2R5MC-50
pregled izdelka
Številka dela: CDEP105-2R5MC-50
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH 7.8A 10.5 MOHM
Podatkovni listi: CDEP105-2R5MC-50.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDEP105-2R5MC-50
Številka dela CDEP105-2R5MC-50 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.5UH 7.8A 10.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5923 pcs Podatkovni list CDEP105-2R5MC-50.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDEP105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.5µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 7.8A 10.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10.5 mOhm Max Trenutna ocena 7.8A
Tok - nasičenost 11.8A