CDEP105NP-3R2MC-88
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDEP105NP-3R2MC-88
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.2UH 9A 7.5 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDEP105NP-3R2MC-88.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDEP105NP-3R2MC-88
Številka dela CDEP105NP-3R2MC-88 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 3.2UH 9A 7.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73765 pcs Podatkovni list CDEP105NP-3R2MC-88.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDEP105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena CDEP105NP-3R2MC-88TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.2µH Shielded Wirewound Inductor 9A 7.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.5 mOhm Max
Trenutna ocena 9A Tok - nasičenost 7.8A