CDEP134-3R6MC-H
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134-3R6MC-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDEP134-3R6MC-H
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDEP134-3R6MC-H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDEP134-3R6MC-H
Številka dela CDEP134-3R6MC-H Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3966 pcs Podatkovni list CDEP134-3R6MC-H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CDEP134
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1013-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.6µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 12 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Trenutna ocena 7.5A Tok - nasičenost 12.5A