CDEP85NP-4R0MC-50
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDEP85NP-4R0MC-50
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4UH 6.5A 15.1 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDEP85NP-4R0MC-50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDEP85NP-4R0MC-50
Številka dela CDEP85NP-4R0MC-50 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 4UH 6.5A 15.1 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52883 pcs Podatkovni list CDEP85NP-4R0MC-50.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDEP85
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4µH Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 15.1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15.1 mOhm Max Trenutna ocena 6.5A
Tok - nasičenost 7.2A