CDH37D10SLDNP-330MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDH37D10SLDNP-330MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 33UH 550MA 1.105 OHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDH37D10SLDNP-330MC
Številka dela CDH37D10SLDNP-330MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 33UH 550MA 1.105 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147136 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.146" W (4.00mm x 3.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija CDH37D10/SLD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Unshielded Inductor 550mA 1.105 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.105 Ohm Max Trenutna ocena 550mA
Tok - nasičenost 410mA