CDH38D11SNP-330MC
pregled izdelka
Številka dela: CDH38D11SNP-330MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 33UH 500MA 1.32 OHM
Podatkovni listi: CDH38D11SNP-330MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDH38D11SNP-330MC
Številka dela CDH38D11SNP-330MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 33UH 500MA 1.32 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139182 pcs Podatkovni list CDH38D11SNP-330MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija CDH38D11/S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Unshielded Inductor 500mA 1.32 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.32 Ohm Max Trenutna ocena 500mA
Tok - nasičenost 440mA