CDH3D13SNP-1R5MC
pregled izdelka
Številka dela: CDH3D13SNP-1R5MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 2.3A 88 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDH3D13SNP-1R5MC
Številka dela CDH3D13SNP-1R5MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.5UH 2.3A 88 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160373 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.150" W (4.00mm x 3.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija CDH3D13/S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 2.3A 88 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 88 mOhm Max Trenutna ocena 2.3A
Tok - nasičenost 1.6A