CDMC8D28NP-1R8MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDMC8D28NP-1R8MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDMC8D28NP-1R8MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 9.3A 12.6 MOHM
Podatkovni listi: CDMC8D28NP-1R8MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDMC8D28NP-1R8MC
Številka dela CDMC8D28NP-1R8MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.8UH 9.3A 12.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70256 pcs Podatkovni list CDMC8D28NP-1R8MC.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.374" L x 0.335" W (9.50mm x 8.50mm) Ščitenje Shielded
Serija CDMC8D28 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena 308-2377-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Metal
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8µH Shielded Molded Inductor 9.3A 12.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12.6 mOhm Max
Trenutna ocena 9.3A Tok - nasičenost 9.4A