CDR105NP-330MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR105NP-330MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR105NP-330MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.39A 120 MOHM
Podatkovni listi: CDR105NP-330MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR105NP-330MC
Številka dela CDR105NP-330MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 33UH 1.39A 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105203 pcs Podatkovni list CDR105NP-330MC.pdf
Tip - Toleranca -15%, +20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Shielded Serija CDR105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena CDR105NP-330MCTR delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 16MHz natančen opis 33µH Shielded Inductor 1.39A 120 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 1.39A