CDR125-391MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR125-391MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 390UH 520MA 1.08 OHM
Podatkovni listi: CDR125-391MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR125-391MC
Številka dela CDR125-391MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 390UH 520MA 1.08 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4135 pcs Podatkovni list CDR125-391MC.pdf
Tip - Toleranca -15%, +20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CDR125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1035-2
CDR125391MC
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.232" (5.90mm) Frekvenca - Samozadostna 3.55MHz
natančen opis 390µH Shielded Inductor 520mA 1.08 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.08 Ohm Max
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost -