CDR125NP-330MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR125NP-330MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR125NP-330MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.8A 100 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDR125NP-330MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR125NP-330MC
Številka dela CDR125NP-330MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 33UH 1.8A 100 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65901 pcs Podatkovni list CDR125NP-330MC.pdf
Tip - Toleranca -15%, +20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CDR125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-2277-2
CDR125NP-330MCTR
CDR125NP-330MCTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.232" (5.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 12.8MHz natančen opis 33µH Shielded Inductor 1.8A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 1.8A