CDR63BNP-270MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR63BNP-270MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 27UH 640MA 360 MOHM
Podatkovni listi: CDR63BNP-270MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR63BNP-270MC
Številka dela CDR63BNP-270MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 27UH 640MA 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117542 pcs Podatkovni list CDR63BNP-270MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.244" L x 0.220" W (6.20mm x 5.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CDR63B
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna 20.8MHz
natančen opis 27µH Shielded Inductor 640mA 360 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Trenutna ocena 640mA Tok - nasičenost -