CDR74NP-150NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR74NP-150NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.34A 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDR74NP-150NC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR74NP-150NC
Številka dela CDR74NP-150NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 1.34A 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4393 pcs Podatkovni list CDR74NP-150NC.pdf
Tip - Toleranca -15%, +25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
Ščitenje Shielded Serija CDR74
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.191" (4.85mm)
Frekvenca - Samozadostna 21.1MHz natančen opis 15µH Shielded Inductor 1.34A 90 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 1.34A