CDRH104NP-151MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH104NP-151MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH104NP-151MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150UH 630MA 640 MOHM
Podatkovni listi: CDRH104NP-151MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH104NP-151MC
Številka dela CDRH104NP-151MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 150UH 630MA 640 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101907 pcs Podatkovni list CDRH104NP-151MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.350" W (9.80mm x 8.90mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH104
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Shielded Inductor 630mA 640 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 640 mOhm Max Trenutna ocena 630mA