CDRH104R-680NC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH104R-680NC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH104R-680NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 1.42A 213 MOHM
Podatkovni listi: CDRH104R-680NC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH104R-680NC
Številka dela CDRH104R-680NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 1.42A 213 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5239 pcs Podatkovni list CDRH104R-680NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH104R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1282
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Shielded Inductor 1.42A 213 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 213 mOhm Max
Trenutna ocena 1.42A Tok - nasičenost 1.5A