CDRH10D68NP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH10D68NP-100MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 4.4A 21.5 MOHM
Podatkovni listi: CDRH10D68NP-100MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH10D68NP-100MC
Številka dela CDRH10D68NP-100MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 10UH 4.4A 21.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67920 pcs Podatkovni list CDRH10D68NP-100MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH10D68
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Shielded Inductor 4.4A 21.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 21.5 mOhm Max Trenutna ocena 4.4A
Tok - nasičenost 4.8A