CDRH10D68RT125NP-151PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH10D68RT125NP-151PC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150UH 1.23A 250 MOHM
Podatkovni listi: CDRH10D68RT125NP-151PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH10D68RT125NP-151PC
Številka dela CDRH10D68RT125NP-151PC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 150UH 1.23A 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125779 pcs Podatkovni list CDRH10D68RT125NP-151PC.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH10D68R/T125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Shielded Inductor 1.23A 250 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Trenutna ocena 1.23A
Tok - nasičenost 1.23A