CDRH127-330MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH127-330MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH127-330MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 33UH 3A 64.8 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH127-330MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH127-330MC
Številka dela CDRH127-330MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 33UH 3A 64.8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5541 pcs Podatkovni list CDRH127-330MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH127
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1083-2
CDRH127330MC
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Shielded Inductor 3A 64.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 64.8 mOhm Max
Trenutna ocena 3A Tok - nasičenost -