CDRH127-561MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH127-561MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH127-561MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 560UH 730MA 1.07 OHM
Podatkovni listi: CDRH127-561MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH127-561MC
Številka dela CDRH127-561MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 560UH 730MA 1.07 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5430 pcs Podatkovni list CDRH127-561MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Druga imena 308-1098-2
CDRH127561MC
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 560µH Shielded Inductor 730mA 1.07 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.07 Ohm Max
Trenutna ocena 730mA Tok - nasičenost -