CDRH127NP-181MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH127NP-181MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH127NP-181MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 180UH 1.3A 350 MOHM
Podatkovni listi: CDRH127NP-181MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH127NP-181MC
Številka dela CDRH127NP-181MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 180UH 1.3A 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59360 pcs Podatkovni list CDRH127NP-181MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH127
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena CDRH127NP-181MCTR delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 180µH Shielded Inductor 1.3A 350 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost -